Tvorba internetových stránek - e-shop - cms - weby

Czechproduct.cz s.r.o., Dukelská 722, 790 01 Jeseník, tel./fax: 584 411 060, info@czechproduct.cz


Czechproduct.cz - internetová řešení - tvorba stránek

 

Redakční systém CMS Start 

Jednoduché a levné řešení pro každého

Trendem dnešní doby jsou stránky dynamické. Ty jsou provozovány pomocí redakčního systému CMS (sami si vytváříte strukturu stránek, vkládáte aktuální fotografie a texty, vytváříte tabulky, ... jednoduše můžete vše měnit, kdy se Vám zachce). Takovéto stránky se také mnohem lépe optimalizují, to znamená, že se zlepšit jejich vyhledatelnost v různých vyhledávačích (Seznam, Google, Centrum, Atlas,...).

Redakční systém CMS je díky jednoduché správě určen opravdu pro každého. Nezáleží, v jakém oboru podnikáte, jeho výhody ocení truhlář, majitel penzionu i obchodník s nemovitostmi. K redakčnímu systému nabízíme také doplňkové moduly, např. rezervační systém, diskuzní fórum, jazykové verze a mnohé další.

Pokud patříte mezi ty, kteří nepodnikají ve velkém a myslí si, že tvorba nových stránek by je finančně zatížila - i pro Vás máme řešení. Jde o novinku, tzv. Redakční systém CMS START. Jedná se o redakční systém, avšak výsledná cena tohoto produktu může být pouze třetinová oproti klasickému CMS.

S jakýmikoliv Vašimi dotazy či požadavky se prosím obraťte na náš zákaznický servis nebo na obchodního zástupce (Naši obchodní zástupci Vám vše předvedou přímo u Vás ve firmě - jsou Vám k dispozici po celé ČR!). Můžete využít i formulář pro požadavky na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás také v případě, že byste měli zájem o profesionální doporučení ohledně rozšíření a zkvalitnění Vašich www.

Přesvědčte se, jak snadná správa webu může být. Kontaktujte nás a vyžádejte si osobní schůzku s prezentací včetně demoverze.

Hledáte něco jiného? Vyzkoušejte internetový obchod nebo rezervační systém.
Zkombinujte moderní webdesing, redakční systém a SEO a získejte web s vysokou užitnou hodnotou, který nebude mít konkurenci.


Prohlédněte si naše reference, nebo nás rovnou kontaktujte a přidejte se mezi spokojené klienty Czechproduct.cz, s.r.o.

Poptávám více informací k tomuto produktu

více informací
cenu produktu
schůzku s obchodním zástupcem
titul:
jméno:
příjmení:
telefon:*
e-mail:
město*:
doplnění dotazu
Zadejte kontrolní součet čísel 4,7:
 
Reference
Kontakt

Telefon: +420 584 411060
Mobil:   +420 777 066281

E-mail:  info@czechproduct.cz

SKYPE: info.czechproduct

více na stránce kontakty

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporučujeme www stránky: ubytování Jeseníky - povlečení - nářadí -