Czechproduct.cz - internetová řešení - tvorba stránekKarla Čapka 971/8, 790 01 Jeseník, telefon: 584 411 060, info@czechproduct.cz

EET

Nedělejte si starosti s EET. Veškerou problematiku jsme vyřešili za Vás.

Koho se EET týká?

Od března 2017 se EET (elektronická evidence tržeb) týká všech internetových obchodů, které umožňují zákazníkům na e-shopu platit prostřednictvím platební karty nebo platební brány (PayPal, GoPay, TrustPay) nebo přijímají hotovost na pobočce. Pokud u Vás tedy zákazník takto zaplatí, máte povinnost zaevidovat tržbu v systému EET Ministerstva financí. Pro takovou službu je nutné mít spolehlivý systém, který Vám tuto povinnost bezchybně zaručí. My jsme pro Vás tuto problematiku vyřešili a připravili pro Vás modul, jenž splňuje všechny požadavky Ministerstva financí na EET pro e-shopy.

Účtenka splňuje všechna právní kritéria

Vytvořili jsme pro Vás několik typů účtenek, které splňují všechny náležitosti, které Ministerstvo financí požaduje po internetových obchodech, pokud si zákazník zboží na e-shopu zakoupí prostřednictvím některé ze zákonem určených platebních metod.

Jednoduché napojení

Pokud budete chtít řešit EET přímo přes náš e-shop, budeme od Vás potřebovat číslo provozovny a vygenerovaný certifikát. Tyto údaje zaneseme do našeho systému a můžete jednoduše fungovat. Tento EET systém můžete využívat jak pro online platby Vašeho e-shopu, tak pro hotovostní platby na Vašich kamenných prodejnách. Rádi Vám poradíme i s výběrem vhodné tiskárny. Máte zájem o tuto službu? Kontaktujte naši infolinku, nebo přímo obchodního zástupce. Rádi Vám poradí s registrací a napojením EET.

Není nutné kupovat drahý hardware

Již nemusíte nakupovat drahý hardware, který by pro Vaše klienty zajistil možnost platby online. Díky možnosti posílat účtenky prostřednictvím e-mailu nepotřebujete ani tiskárnu. Stačí propojit náš EET systém s Vaším e-shopem a fungovat! Pracovat s ním můžete i prostřednictvím tabletu nebo telefonu.

Snadný provoz

Prostřednictvím našeho CMS systému můžete jednoduše spravovat veškeré situace spojené s EET. Dále můžete v tomto systému generovat historii změn odesílaných informací na Finanční úřad, jednotlivé doklady a jiné informace s tímto EET systémem spojené.

Nevíte si rady s tiskárnou?

Pokud byste chtěli účtenky i tisknout, ale nevíte jakou tiskárnu pořídit - kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme, jakou tiskárnu si vybrat ve správném poměru cena/výkon.

Další služby k webovým stránkám

Tel.: +420 777 066 281
E-mail: info@czechproduct.cz

Tel. pro fakturaci 777 160 033

Zákaznická podpora:
informace pro klienty na http://podpora.czechproduct.cz

Obchodní oddělení

  • působíme po celé ČR již od roku 1999
  • máme stabilní školený tým
  • přijedeme za Vámi - osobní schůzky jsou po domluvě času a místa
  • máme systém klientské péče
  • řídíme se firemním kodexem

Chcete nám nabídnout své služby? Napište nám.

Czechproduct.cz, s.r.o.
Karla Čapka 971/8
790 01 Jeseník
IČ: 63321912, DIČ: CZ63321912
E-mail: info@czechproduct.cz

Provozovna: Husova 274/5, Jeseník 790 01

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies

Kontaktní formulář

Máte zájem o naše služby? Stačí vyplnit krátký formulář a my se Vám ozveme.

Zadejte kontrolní součet čísel 7,2: